LAZERLE GENİTAL BÖLGE BEYAZLATMA

Genital bölgede ilerleyen yaş, hormonal etkiler, kronik sürtünme nedeniyle zamanla renk koyulaşması, esmerleşme gelişebilir. Bu durum, lazerle giderilebilir. CO2 Fraksiyonel Lazerle yaklaşık 30 dakikalık işlemle beyazlatma işlemi yapılabilir. İşlemden önce lokal anestezik etkili kremler ya da hafif sedasyon gerekebilir. Genelde tek seans yeterlidir. Bazen ikinci seansta uygulanabilir. Renk açılmasının net izlenmesi 6 haftayı bulabilir.

CO2 Fraksiyonel Lazerler vajinal genişleme ve idrar kaçırma sorununun giderilmesinde de kullanılabilirler. Lazerle vajenin daraltma işlemi yaklaşık 30 dakika sürer. Anestezi gerektirmez. Hasta işlem sonrasında işine hemen dönebilir. Aynı seansta lazer tedavisi ile hem beyazlatma hem sıkılaştırma yapılabilir.

Vajina bölgesi beyazlatma işlemi kadınlar arasında artık sık sık tercih edilen bir uygulama şekline gelmesiyle ilgi odağı haline gelmiştir. Lazerle genital bölge beyazlatma işleminde cildin en üst tabakasında bulunan epidermis kısmının soyulması ile cildin altındaki daha pembe tonlu bir cilt rengine ulaşılmaktadır. İşleme dair en sık merak edilen konulardan biri ise lazerle genital bölge beyazlatma fiyatı olmaktadır.

Mersin Genital Bölge Beyazlatma

Lazerle Genital Bölge Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Mersin vajina beyazlatma işlemi lazerin cilt güzelleştirmesi sayesinde tedavi edici etki gösterir. Genital bölge beyazlatma işlemi ortalama 30 dakika kadar sürer. Vajina beyazlatma tedavisi lokal anestezik etkili kremler ya da hafif sedasyon anestezisi ile yapılabilir.

 Genital bölge beyazlatma işleminde ana prensip lazerin ısı verici özelliği ile esmerleşen en üst cilt katmanını soymaktır. Bu şekilde koyu görüntüye sahip olan cilt gider yerine genç, canlı ve parlak görüntüye sahip pembe tonlu bir cilt gelir. Tek seans uygulaması yeterlidir fakat gerektiği durumlarda ikinci seansta yapılabilmektedir. Lazerle renk açılma işlemi sonrası sonuçlar 6 hafta gibi bir sürede kendini gösterir.

Lazerle Genital Bölge Beyazlatma İşlemi Neden Yapılır?

Genital bölgede zamanla meydana gelen kararmalara karşı genital bölge beyazlatma işlemi 30 dakika kadar kısa süren bir uygulamayla ağrısız bir şekilde yapılabilir. Vajina bölgesindeki renk koyulaşması, kadınlar açısından psikolojik olarak da kötü etkileyebilmekte ve cinsel ilişki durumunda ise özgüven eksikliği, utanma gibi sorunlar yaşatmaktadır. Kısa sürede acısız bir şekilde cilt rengi esmerleşmesi sorununu yaşayan kadınlar için faydalı bir seçenek olarak görülen bu işlem sonucunda genital bölgenin estetik açısından da daha güzel bir görüntü kazanmasına yardımcı oluyor.

Lazerle Genital Bölge Beyazlatma İşlemi Zararlı mıdır?

Lazerle genital bölge beyazlatma işlemi zararlı değildir. Lazer ışığı cilt derinine inmez. Bu uygulamanın adet düzenine, rahme veya yumurtalıklara zararı kesinlikle yoktur. Genital bölge renk açma işleminde lazer ışığının cilde nüfuzu bir milimetreden az olduğu için derine inmez ve bireyin cilt sağlığına ve yapısına zarar vermesi söz konusu değildir. Beyazlaşma işlemi, genital bölgenin zarara uğramasının aksine estetik görüntü kazanmasını sağlar ve genital bölgenin genç görünmesini destekler.

Vajinal Bölge Beyazlatma Mersin

Genital Bölge Neden Koyulaşır?

Kararmaların en önemli sebepleri arasında;

  • İlerleyen yaş
  • Aşırı terleme
  • Hormonal etkiler
  • Ağda, epilatör ve jilet kullanımı
  • Doğum kontrol hapı kullanılması
  • Yanlış iç çamaşırı seçimi ve kullanımı
  • Güneş ışınlarının zararlı etkileri
  • Ve hormonal bazı bozukluklar gibi birçok faktör dış genital bölgenin renginin koyulaşmasında ve esmerleşmesinde etki gösterir. Lazer ile beyazlatma işlemi sonucunda genital bölgeye idealize görünüm kazandırılır ve vajina pembemsi parlak görüntüye sahip olur.

Lazerle Genital Bölge Beyazlatma Ücretleri Nedir?

Vajina beyazlatma işlemi lazerin cilt güzelleştirme, cilt problemleri tedavileri açısından genital bölge için özel geliştirilmiş olan uygulama başlıkları sayesinde ağrısız ve kısa süren tedavilerle olumlu sonuçlar gösterir. Mersin genital beyazlatma Op. Dr. Özgü Keskin Yılmaz gibi bu alanda deneyime ve bilgiye sahip olan Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlarından Lazer uygulama fiyatı konusunda da detaylı bilgi almak isteyebilir ve başvurabilirsiniz. Mersin’de vajina beyazlatma işlemi için size göre uygun olan gün ve saat için randevu oluşturabilirsiniz. İşlem süresi kısa olması sayesinde herhangi bir istirahat zorunluluğu yoktur ve iş hayatınızda da ara vermenize gerek kalmadan günlük yaşama devam edebilirsiniz. Genital bölge beyazlatma işlemi için Mersin’de Op. Dr. Özgü Keskin Yılmaz’dan randevu talep edebilirsiniz.